Засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

Дата: 21.04.2020 10:52

23 квітня 2020 року о 10.00 год. в приміщенні бібліотеки  відбудеться засідання Виконавчого комітету. Членам Виконавчого комітету при собі мати обовязково засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавиці)

сімнадцятого  засідання  виконавчого комітету

Улашанівської  сільської  ради

від      квітня  2020 року

1.Про клопотання про присвоєння  почесного звання  України «Мати-героїня»  Онойко  Юлії  Петрівні с. Іванівка Славутського району.

Інформує:  Керуючий справами виконавчого комітету – Оксана Олінійчук.

2.Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за 2019 рік.

Інформує: начальник загального відділу – Любов  Китюшко –Шатковська.

3.Про організацію виїзної торгівлі в населених пунктах Улашанівської сільської ради.

Інформує: начальник загального відділу – Любов  Китюшко –Шатковська.

4.Про заходи з попередження та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою на території Улашанівської сільської ради у 2020 році.

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту – Наталія Шитманюк.

5.Про організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Улашанівської сільської ради.

Інформує: головний спеціаліст з питань цивільного захисту – Наталія Шитманюк.

6.Про надання дозволу на зрізання дерев в с. Ногачівка Славутського району Хмельницької області.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

7.Про переведення дачного/садового будинку у житловий Арнольда Б.Ю.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

8. Про переведення дачного/садового будинку у житловий Тарасова Г. С.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

9.Про надання дозволу на зрізання дерев по вул.Гагаріна, 35 в с. Цвітоха Славутського району

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

10.Про схвалення проекту  рішення «Про Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

11. Про стан виконавської дисципліни в Улашанівській сільській раді та заходи щодо її покращення

Інформує: начальник загального відділу – Любов  Китюшко –Шатковська.

12. Про розпорядження голови Славутської РДА від 27.02.2020 № 32/2020-р «Про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських рад у 2019 році»

Інформує:  Керуючий справами виконавчого комітету – Оксана Олінійчук.

13. Про  здійснення виконавчим комітетом Улашанівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2019 рік.

Інформує:  Керуючий справами виконавчого комітету – Оксана Олінійчук.