Засідання позачергової сімнадцятої сесії сьомого скликання Улашанівської сільської ради

Дата: 22.04.2020 09:46

24.04.2020 року о 10.00 год. в приміщенні Улашанівського сільського будинку культури відбудеться засідання позачергової сесії Улашанівської сільської ради.

О 9.00 год. 24.04.2020 року відбудуться засідання бюджетної та земельної комісій.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на  позачерговій сімнадцятій сесії Улашанівської сільської ради 24.04.2020 року

1. Про внесення змін до Програми Запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2019-2022 роки.

Доповідає: Шитманюк Н.О. –головний спеціаліст  з питань цивільного захисту населення.

1. Про виконання сільського бюджету Улашанівської сільської ради за 2019 рік.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на  2020 рік.
  3. Про призначення уповноваженої особи та затвердження Положення про уповноважену особу.

Доповідає: Кухарчук В.І. – начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  «Центру надання соціально-культурних та адміністративних послуг» Улашанівської сільської ради на вул. Перемоги,1 в с.Улашанівка Славутського району Хмельниької області.»
  2. Про затвердження проекту «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Лебедівка с.Миньківці Славутського району Хмельницької області.»
  3. Про затвердження Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки.

Доповідає: Дзюба І.О.  –начальник відділу архітектури і землеустрою.

1. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки.

Доповідає: Гончаренко  І.В. - головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.

1.  Різне.