ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ!!!

Дата: 07.05.2020 14:26

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОРАБЛЕБУДУВАННЯ ІМЕНІ АДМІРАЛА МАКАРОВА

54025, м, Миколаїв, пр. Героїв України 9, тел./факс (+380512) 42-48-11 E-mail: university@nuos.edu.ua

Доводимо до Вашого відома, що вже більш ніж 25 років в НУК імені адмірала Макарова здійснюється підготовка юристів. За цей час наш університет закінчило понад 1500 студентів за спеціальністю «Право».

Ці фахівці зараз успішно працевлаштовані, серед них: Суддя Верховного суду України, більш ніж 35 суддів, адвокати, нотаріуси, судові та морські агенти, фахівці, які очолюють крюїнгові компанії та успішно працюють в них.

На 2020 рік МОН України встановлені наступні умови здобуття вищої юридичної освіти:

• вступ на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра будь-якої спеціальності на другий або третій курс нормативного терміну навчання:
  • на 2 роки - денна форма навчання та 2.5 роки - заочна форма навчання
  • або на 3 роки - денна форма навчання та 3,5 роки - заочна форма навчання;
  • вступ на основі диплома молодшого спеціаліста будь-якої спеціальності на скорочений термін навчання:
  • на 2 роки - денна форма навчання та 2,5 роки - заочна форма навчання.

Також повідомляємо, що станом на 01.09.2019р. в НУК встановлені наступні ціни за оплату навчання:

• вступ на основі бакалавра, спеціаліста або магістра за будь-якої спеціальності

- 12350грн. за рік (денна, заочна форма навчання);

• вступ на основі спеціальності ОКР молодшого спеціаліста на скорочений термін навчання -14000грн. за рік (денна форма навчання); 11000грн. за рік (заочна форма навчання).

Для мешканців м. Херсон та Херсонської області навчання буде здійснюватися в Херсонській філії НУК імені адмірала Макарова.

Телефон контактної особи: (093) 73 09 709 - Ірина Козирєва.