ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ТА ВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дата: 09.05.2020 11:00

Голова Улашанівської сільської ради Гизимчук Микола Васильович, заступники сільського голови - Лавренчук Олексій Павлович, Бойчак Дмитро Володимирович, та виконуючі обов'язки старост по округах, що входять до складу Улашанівської громади вітали ветеранів, учасників бойових дій  з днем Перемоги. Вшановано пам'ять жертв Другої світової війни та урочисто покладено квіти до пам'ятників загиблим воїнам односельчанам у роки Великої Вітчизняної війни, до пам'ятника загиблого воїна АТО - капітана 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України - Марковського Володимира Геннадійовича,  які віддали своє життя за те, щоб їх нащадки мале світле та мирне небо над своїми головами. Отець Володимир у с.Улашанівка провів богослужіння за світлу та вічну пам'ять за загиблими воїнами.
Було надано грошову допомогу підприємствами: ФГ "ЮР АГРО 2014", ТОВ "АКРІС АГРО", та набори власної продукції ТДВ "Славутський цикорієсушильний завод", яку сьогодні представники даних підприємств разом з в.о.старости вручили учасникам війни, які проживають в с.Марачівка, за що і щиро вдячні
Честь і слава живим Героям!
Вічна слава тим,хто не повернувся з тієї страшної війни.
Слава тим,хто сьогодні захищає нашу країну і виборює її майбутнє.
Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Честь та слава живим Героям!

Вічна слава тим, хто не повернувся з тієї страшної війни!

Слава тим, хто захищає нашу країну та бореться за її майбутнє.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису