Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

Дата: 12.05.2020 17:00

Запрошує працівників органів місцевого самоврядування здобути професійну освіту за державним замовленням за магістерською програмою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (за вечірньою або заочною формами навчання) у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України - єдиному у західному регіоні України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька обл.) закладі вищої освіти, виключно у якому мають право здобувати освіту за державним замовленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013 р. №255) посадові особи місцевого самоврядування І-ІУ категорії.

Основні вимоги до вступників: наявність вищої освіти (бакалавра, спеціаліст чи магістр), стаж державної служби та/або служби в органах місцевого самоврядування не менше 1 року. ,

Для вступу до Інституту необхідно подати електронну заяву через сайт Інституту http://www.lvivacademy.com/vstup 2020/magistratura pua.htm де також можна обрати бажану дату проходження вступних випробувань.

До заяви про вступ (у день проходження вступних випробувань) необхідно додати: копії диплома про вищу освіту та додатка до нього, трудової книжки, паспорта громадянина України (перша сторінка), реєстраційного номера облікової картки платника податків, 4 кольорові фотокартки розміром 3x4 см. Оригінали паспорта і диплома з додатком необхідно пред’явити у приймальній комісії.

Вступні випробування (у формі комп’ютерного тестування та співбесіди) будуть проводитись за графіком у період з 02 травня до 27 липня 2020 року.

Докладнішу інформацію можна отримати у приймальній комісії Інституту за тел. (032) 2448112; моб. (098) 8757261, (067) 7473584, за електронною адресою vstup 2018@gmail.com