Засідання позачергової вісімнадцятої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 22.05.2020 12:00

26.05.2020 року о 10.00год.  в Улашанівському будинку культури відбудеться пленарне засідання позачергової вісімнадцятої сесії улашанівської сільської ради. Запрошуються депутати, виконуючі обовязки старост, головні спеціалісти з віддаленим робочим місцем, керівники структурних підрозділів.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на вісімнадцятій сесії Улашанівської сільської ради _______________2020 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету на  2020 рік.

Доповідає: Кухарчук В.І. – начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

Доповідає: Олінійчук О. В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітет .

1. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт «Благоустрій площі біля Центру надання соціально-культурних та адміністративних послуг по вул. Перемоги, 1 села Улашанівка Славутського району Хмельницької області»

Доповідає: Дзюба І.О. -начальник  відділу архітектури та землеустрою  сільської ради.

1. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель в межах сіл Хоровець, Гута, Пашуки
  2. Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановленя (відновлення) меж земельних ділянок (проектні польові дороги).
  3. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку технічної документації із землеустрою.
  4.  Про відведення земельних ділянок для створення громадського пасовища за межами с. Кам’янка .
  5. Про виділення земельної ділянки під розширення кладовища.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
  7. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради народних депутатів Славутського району Хмельницької області від 25.01.1996 р.   № 3 «Про передачу земельних ділянок у приватну власність і користування».
  8. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
  9. Про розгляд заяв громадян про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Улашанівської сільської ради.
  10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТОВ «ВЕЛЕС»

Доповідає: Гончаренко  І.В. -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.

1. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою
  2. Про затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок у власність та користування на території  Улашанівської сільської ради.
  3. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  4. Про внесення змін до рішень сесії.

Доповідає: Бондарук Є.В. -землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою  сільської ради.