Поборемо коронавірус разом!!!

Дата: 10.06.2020 15:00

Наразі увесь світ бореться з пандемією викликаною коронавірусною інфекцією COVID – 19.

Україна, як і решта країн, веде свою боротьбу, активними помічниками в якій є міжнародні організації та благодійні фонди.

Так, в рамках боротьби з коронавірусом, Улашанівська громада отримала благодійну допомогу, а саме рукавички, захисні окуляри, костюми біологічного захисту, респіратори, маски та дезінфікуючі засоби для боротьби з коронавірусом COVID – 19 від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» за підтримки «Програми U-LEAD з Європою».

Сьогодні, заступником Улашанівського сільського голови Олексієм Лавренчуком засоби захисту передані для потреб працівників медичних закладів, які обслуговують жителів Улашанівської громади.

Улашанівська громада висловлює щиру вдячність благодійному фонду «Карітас України» та Програмі U-LEAD з Європою за надану допомогу у боротьбі з коронавірусом. Сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо зупинити COVID – 19.