ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА ДО ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 19.06.2020 10:37

Фото без описуШановні медичні працівники та ветерани медичної галузі!

Сьогодні у переддень вашого професійного свята хочу звернутися до вас з словами глибокої шани до вашої нелегкої та шляхетної професії!

Своєю щоденною жертовною працею ви оберігаєте найбільший Господній дар – людське життя. Часто у своєму щоденному служінні ви не маєте часу на спокій та відпочинок, власні емоції і навіть страх. Ви завжди поруч аби встигнути допомогти пацієнту. Низький уклін вам за невтомну працю, щире й відкрите серце.

І саме у такий надважкий для нашої держави час – пандемії небезпечного вірусу, саме ви жертовно стали на боротьбу за людське життя та благополуччя. Ваша відповідальність, мужність та самопожертва заслуговують на високе визнання та вдячність з боку держави.

Шани та любові вам, плідної праці, невичерпної енергії, міцного здоров’я, сонячного настрою та радості від кожного прожитого дня!

З глибокою повагою  – голова Улашанівської ОТГ Микола Гизимчук