МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 19.06.2020 15:00

21 червня – День медичного працівника. Цього дня своє професійне свято відзначають представники однієї із найшляхетніших професій – лікарі, медсестри, акушери, санітари, лаборанти та фельдшери й усі ті, без чиєї самовідданої праці не обійшлася б медична галузь.

Напередодні професійного свята сільський голова Микола Гизимчук завітав до медичних закладів Улашанівської об’єднаної територіальної громади та разом зі старостами старостинських округів  висловив щиру вдячність медикам всіх ланок, адже їх робота, особливо сьогодні, в умовах COVID-19, є дуже важливою та небезпечною. Побажав міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя, щоб нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносила радість та людське щастя. Звертаючись до медичних працівників, сільський голова відзначив, що медики своєю невтомною працею демонструють приклад професіоналізму, витримки та самовідданості справі спасіння людей.

За  сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника почесні грамоти та цінні подарунки вручили головному лікарю Славутського ЦПМСД Олегу Віталійовичу ГАВРИЛЮКУ, Ганні Леонідівні КОСІК – сестрі медичній ЗП-СМ Миньковецької АЗП-СМ, Жанні Григорівні ТИЩУК – сестрі медичній ЗП-СМ Жуківської АЗП-СМ, Анатолію Анатолійовичу МАЛЬЧИКУ – завідувачу ФП с. Марачівка, Людмилі Андріївні КРУТЕНЧУК – завідувачу ФП с. Ногачівка, Ользі Василівні СЕВЕРИН – завідувачу Улашанівської АЗП-СМ та Ірині Василівні ГАРБАДИН – завідувачу ФП с. Перемишель.

Шановні медичні працівники,  нехай довге життя обдарує вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у вашій нелегкій справі і Божого благословення!