ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ФЕРМЕРА

Дата: 19.06.2020 10:00

Сьогодні, 19 червня, вперше у України відзначається День фермера. У цей святковий день хочу звернутися до керівників та працівників фермерських господарств усієї  Улашанівської об’єднаної територіальної громади. Своєю самовідданою працею ви вносите величезний внесок не лише у розвиток громади, а й усього агропромислового сектору та продовольчої безпеки нашої держави. Саме завдяки вам у такий нелегкий для держави час створюються робочі місця, наповнюється бюджет громади, що дає впевненість у завтрашньому дні. На ваших мужніх плечах величезна відповідальність – аби на столах був хліб і до хліба.

Дорогі фермери, щиро вітаю з професійним святом! Я бажаю вам погожих погодних умов,  щедрих врожаїв та надоїв. Нехай ваші господарства будуть прибутковими. Бажаю впевнено тримати курс на успіх та процвітання. Гарного господарювання!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК