ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 23.06.2020 13:00

Шановні працівники державної служби!

Державна служба вважається одним з ключових елементів системи державного управління, що покликана враховувати всі суспільні інтереси її громадян, задовольняти їх потреби та піклуватися про кожного. Саме якісне виконання обов’язків може гарантувати порядок, стабільність як у окремій громаді,  так і в  країні в цілому, підтримувати рівновагу та благополуччя населення. Держава сьогодні переживає не найкращі часи, тому на вас покладена особлива відповідальність за благополуччя та добробут людей. Можу з впевненістю сказати, що нам вдалося сформувати потужну команду сильних, вольових особистостей, які прагнуть змінити життя на краще.

Багато гарних справ зроблено, але попереду ще чимало перешкод, які доведеться здолати задля благополуччя наших громадян.

Тож нехай кожен ваш крок сприяє розвитку нашого регіону та усієї України, належному добробуту її громадян!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК