Відбулося засідання комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою

Дата: 26.06.2020 11:00

Триває підготовка до 19 сесії Улашанівської сільської ради, яка відбудеться 1 липня. Учора, 25 червня, відбулося засідання земельної комісії під головуванням депутата сільської ради Андрія Теслюка. Участь в роботі комісії взяли сільський голова Микола Гизимчук  та секретар сільської ради Лариса Мазур, шість членів постійної комісії та виконувачі обов’язки старост Улашанівської ОТГ. Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Присутні заслухали інформацію доповідачів: начальника відділу архітектури та землеустрою сільської ради Івана Дзюби, головного спеціаліста, інженера землевпорядника відділу архітектури та землеустрою Ірини Гончаренко, землевпорядника відділу архітектури та землеустрою сільської ради Єлизавети Бондарук та секретаря сільської ради Лариси Мазур. Усього за період обговорення члени комісії розглянули 24 питання, 22 з яких стосуються земельних відносин. Усі вони виносяться на розгляд депутатів на черговій сесії Улашанівської сільської ради.