ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

Дата: 02.07.2020 13:31

Шановні податківці!

Сьогодні ви відзначаєте своє професійне свято. Вашу роль у формуванні бюджетів різних рівнів важко переоцінити. Саме від вашої фаховості, професійності в цілому залежить соціально-економічна стабільність та процвітання не лише нашої громади, а й усієї нашої держави.

Впевнений, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин із платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту мешканців Улашанівської ОТГ.

Нехай вашими незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм. Успіхів і процвітання справі, якій ви служите.  Оптимізму, наснаги, нових професійних досягнень, благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК