ОНОВЛЕНА ЇДАЛЬНЯ УЛАШАНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ІМЕНІ МАРКОВСЬКОГО

Дата: 10.07.2020 09:42

Уже зовсім скоро, з початку нового начального року, для здобувачів освіти Улашанівського ліцею імені Марковського гостинно відчинить свої двері сучасна, затишна і комфортна їдальня після проведеного капітального ремонту.

Завдяки ініціативі сільського голови Миколи Гизимчука та підтримки депутатів сільської ради на проведення капітальних ремонтних робіт було виділено 280 тис. грн.
У їдальні проведено ремонт харчоблоку, замінено проводку, каналізацію та водопостачання. Окрім того, у їдальню будуть закуплені нержавіючі мийки та кухонні столи.

Приємно відзначити те, що директор ліцею Олена Іванівна Комар власним коштом провела внутрішньо-оздоблювальні роботи обідньої зали їдальні, яка стала яскравою та привабливою.

А колишня учениця навчального закладу Юлія Левенок і мама теперішніх першокласників, яка, до речі, художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва з власної ініціативі нанесла на стіни візерунки, щоб прикрасити залу.

Тому відтепер на улашанівських школярів чекатимуть смачні та поживні страви саме в оновленій їдальні.