ВІТАННЯ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 13.07.2020 16:10

11 липня свій славний 90-річний життєвий ювілей відзначила Марія Карпівна ВАСИЛЮК, жителька села Марачівка Улашанівської ОТГ. Із цією знаменною подією привітати ювілярку із найщирішими побажаннями завітав сільський голова Микола Гизимчук.

Незаперечною є істина – життя прожити  – не поле перейти. Життєвий шлях Марії Карпівни був важким і тернистим. Усе життя жінка тяжко працювала у місцевому колгоспі, але незважаючи на усілякі труднощі та негаразди ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з  родиною та односельчанами. І в цьому вважають її рідні та сусіди, криється таємниця її довголіття.

Шановна, Маріє Карпівно, прийміть найщиріші наші вітання у такий знаменний для Вас день. Міцного здоров’я Вам, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини, мирного неба над головою та ще довгих і щасливих років життя!Фото без опису