ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 20.07.2020 12:11

Відділ із гуманітарних питань Улашанівської сільської ради проводить активну підготовку до нового навчального року за програмою «Нова українська школа». «Нова українська школа» – це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. Основний акцент нової програми зроблений на особисті досягнення учнів та їхньому розвитку як особистостей. Із цією метою змінюється просторово-предметне оточення.

17 липня керівники закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради отримали комп’ютерне обладнання (ноутбуки та багатофункціональні пристрої) для забезпечення сучасної загальної середньої освіти за програмою «Нова українська школа» для учнів 1 класу 2020/2021 навчального року на загальну суму 194,7 тис. грн. Із них співфінансування з місцевого бюджету складає 19,5 тис. грн.

Це ще один значний крок до покращення матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів та надання якісної, доступної освіти на теренах Улашанівської ОТГ.