ПЕРША СІМЕЙНА ПАРА СТАЛА НА ВЕСІЛЬНИЙ РУШНИК В УЛАШАНІВСЬКІЙ ОТГ

Дата: 20.07.2020 16:38

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 20 липня, в Улашанівській ОТГ сталася знаменна подія – перша пара молодят  Нонна Леонтіївна Яцюк із села Вачів і Віктор В’ячеславович Петров з міста Славута вирішили поєднати свої долі та створити міцну дружну сім’ю.  Провела урочисту шлюбну церемонію секретар Улашанівської сільської ради Лариса Мазур.

Шановні Нонно Леонтіївно та Вікторе В’ячеславовичу! Вітаємо вас зі святом створення нової, молодої родини. Бажаємо вам кохання, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай всі ваші мрії здійсняться, а ваш шлюб буде міцним! І хоча сімейне життя це не суцільне свято, щиро бажаємо вам, щоб ваше закохане подружжя прожило разом якомога більше радісних днів!