ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ТОРГІВЛІ

Дата: 26.07.2020 10:11

Шановні і дорогі наші працівники торгівлі! Настав сьогодні ваш день – День торгівлі!

Торговельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Без перебільшення можна сказати, що торгівля є однією із рушійних сил, яка допомагає здійснювати не лише купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним. Іноді так приємно з вами поспілкуватися, отримати від вас у подарунок щире слово і добру посмішку та подякувати за вашу щоденну працю.

Знаємо, що нелегкий трудовий шлях ви собі обрали! Але ви терплячі і життєрадісні в будь-яку пору року та незалежно від життєвих ситуацій! Ваша праця дуже цінна!

Вітаємо тих людей, які мають безпосереднє відношення до торгівлі!

Бажаємо завжди бути у всеозброєнні і зустрічали численних покупців щирою посмішкою та з гарним настроєм. Нехай в книзі «Відгуків і пропозицій» будуть лише добрі слова, а стабільна виручка і постійні клієнти будуть доказом вашого успіху.

Нехай ваше життя завжди супроводжується позитивом, радістю, оптимізмом, вірою в краще і, звичайно, любов’ю, адже без неї життя стає порожнім. Удачі вам у всьому і завжди. Зі святом вас!