ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ–УКРАЇНИ ВІД ПРАЦІВНИКІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ ОТГ!

Дата: 28.07.2020 10:21

Україна святкує 1032-у річницю хрещення Русі.

Сьогодні, 28 липня, у день величного християнського свята Рівноапостольного Князя Володимира, ми відзначаємо День хрещення Київської Русі-України.

Згідно з літописом, влітку 988 року князь Володимир Святославович був охрещений в церкві св. Якова в Херсонесі й одружився з сестрою візантійського імператора Анною. Наприкінці літа він із дружиною повернувся до Києва і наказав усім прийняти нову віру, а поганських ідолів скинути у Дніпро.

День хрещення Київської Русі-України – свято, яке духовно об’єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі. Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Працівники культури Улашанівської ОТГ організували тематичні виставки до Дня хрещення Київської Русі та підготували святкові вітання.