ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Дата: 09.08.2020 09:54

Шановні працівники будівельної галузі! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

Своїми руками ви створювали минуле і продовжуєте будувати майбутнє великих міст та невеликих сіл. Ваше покликання – дарувати людям затишок та комфорт. Навіть за складних економічних умов ви шукаєте і знаходите шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції. Ви створюєте нові соціально-культурні об’єкти. Завдяки вашій професійності та невтомній праці ремонтуються дороги, кращими та ошатнішими стають рідні вулиці, заклади освіти, культури та охорони здоров’я.

Нехай День будівельника надихає вас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проєктів, досягнення нових висот! Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного  затишку і благополуччя! Хай вдається все задумане!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК