ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 09.08.2020 10:42

Щиро вітаю усіх працівників ветеринарної справи Улашанівської громади з професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини. У ваших руках – складна і відповідальна справа. Щиро вдячний за те, що ви щодня докладаєте максимум зусиль, аби не допустити поширення в громаді небезпечних захворювань тварин,  проводите профілактичну роботу, забезпечуєте епізоотичне благополуччя.

Впевнений у тому, що люди, які працюють в галузі ветеринарії, з високою відповідальністю та сумлінням виконують  поставлені перед ними завдання – це надважливо у сьогоднішніх непростих епідеміологічних реаліях.

Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею! Усім вам, шановні ветеринари, усіляких життєвих гараздів та утвердження в професії. Здоров’я, радості вам та невичерпної енергії!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК