Засідання Виконавчого комітету, постійних комісій та двадцять першої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 25.08.2020 14:02

26 СЕРПНЯ 0 9.00 ГОД. В ПРИМІЩЕННІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ М.СЛАВУТА ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.

ЗАСІДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ 26 СЕРПНЯ 2020 НА 10.00ГОД.

28 СЕРПНЯ 0 9.30ГОД ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ КОМІСІЙ.

28 СЕРПНЯ 0 10.00 ГОД. У С.УЛАШАНІВКА (БУДИНОК КУЛЬТУРИ)  ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОЇ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

дев’ятнадцятого   засідання  виконавчого комітету

Улашанівської  сільської  ради

від    26  серпня  2020 року

1.Про схвалення проекту рішення  сільської ради  «Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2020 року".

Інформує:  начальник фінансово-економічного відділу виконавчого комітету – Валентина Кухарчук

2. Про схвалення проекту рішення  сільської ради  «Про  Програму розвитку системи надання адміністративних послуг на території Улашанівської ОТГ на 2020-2022 роки»

Інформує:  начальник реєстраційного відділу виконавчого комітету – Олег Коробчук

3. Про присвоєння поштової   адреси.

4. Про присвоєння поштової   адреси.

5. Про присвоєння поштової   адреси.

6. Про присвоєння  поштової  адреси.

7. Про переведення дачного/садового будинку в житловий Шевчука І.А.

8. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Миньківці.

9. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Цвітоха.

10. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Вачів.

11. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Вачів.

12. Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Іванівка.

13. Про      зміну      місцезнаходження( адреси  приміщення )  дільничної

виборчої комісії виборчої дільниці №680824 с.Бачманівка.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

14. Про        зарахування         на   квартирний    облік   дитини-сироти Шеремети Вячеслава Олександровича

15. Про      зарахування         на     квартирний   облік  дитини-сироти   Шеремети Вадима Олександровича

16. Про  зняття з квартирного обліку Морошан О.А.

17. Про     внесення змін до облікової справи    Бондаренка О.С.

Інформує: секретар сільської ради – Лариса Мазур

Секретар виконавчого комітету                                Оксана ОЛІНІЙЧУК

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на двадцять першій  сесії Улашанівської сільської ради 28.________.2020 року

1. Про виконання бюджету Улашанівської сілської ради за І півріччя 2020 року.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на  2020 рік.
  3. Про     затвердження    Положення   про порядок   списання, передачі      основних    засобів     комунальної  власності      Улашанівської сільської ради

Інформує: Кухарчук Валентина– начальник фінансово-екомічного відділу.

1. Про  внесення змін до цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької області на 2019-2022 роки.

Інформує: Шитманюк Наталія – головний спеціаліст з питань цивільного захисту населення.

1. Про Програму забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2020-2021 роки

Інформує: Бойчак Дмитро  – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, в.о. начальника відділу з гуманітарних питань.

1. Про депутатський запит  Семенюка Д.Л.
  2. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт Перемишельської гімназії (з облаштуванням приміщень їдальні) Улашанівської сільської ради Славутського району Хмельницької області за адресою: вул.Молодіжна, 86, с.Пермишель, Славутський район, Хмельницька область».

Інформує: Дзюба Іван -начальник  відділу архітектури та землеустрою  сільської ради.

1. Про припинення права користування земельною ділянкою Славутським районним споживчим товариством.
  2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності
  3. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді  на розробку технічної документації  із землеустрою.
  4. Про внесення змін до рішення сесії Улашанівської сільської ради VII скликання від 26.05.2020 №12-18/2020 «Про виділення земельної ділянки під розширення кладовища».
  5. Про внесення змін до рішення сесії Улашанівської сільської ради VII скликання від 26.05.2020 №15-18/2020 «Про віднесення  земельних ділянок до резервного фонду Улашанівської сільської ради».
  6. Про виділення земельних ділянок із земель запасу Улашанівської сільської ради.
  7. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.

Інформує: Гончаренко  Ірина -головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.

1. Про припинення права користування земельною ділянкою.
  2. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою
  3. Про затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок у власність та користування на території  Улашанівської сільської ради.
  4. Про  внесення змін до рішення  Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 26.05.2020 року №17-18/2020  «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою».

Інформує: Бондарук Єлізавета -землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою  сільської ради.

1. Різне.