ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.08.2020 13:28

Сьогодні, 26 серпня, відбулося засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука.

У ході проведення засідання присутні розглянули низку важливих питань.

Зокрема, начальник фінансово-економічного відділу виконавчого комітету – Валентина Кухарчук проінформувала про виконання сільського бюджету за І півріччя 2020 року.

Начальник реєстраційного відділу виконавчого комітету – Олег Коробчук доніс інформацію про схвалення проєкту рішення  сільської ради  «Про  Програму розвитку системи надання адміністративних послуг на території Улашанівської ОТГ на 2020-2022 роки».

Із інформацією щодо присвоєння поштових адрес адміністративним та житловим будівлям, надання дозволів на зрізування аварійних дерев, а також про зміну місцезнаходження (адреси приміщення) дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №680824 села Бачманівка виступив начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба.

Також секретар Улашанівської сільської ради Лариса Мазур поінформувала присутніх щодо взяття/зняття з квартирного обліку мешканців громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Після завершення засідання виконкому свою роботу розпочала постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоюстрою.