ВІДБУЛАСЯ 21 СЕСІЯ 7-ГО СКЛИКАННЯ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.08.2020 17:14

Сьогодні, 28 серпня, під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука відбулося засідання 21-ї сесії Улашанівської сільської ради, на якому було розглянуто 43 важливих для розвитку громади питання порядку денного. Сесійне засідання в актовому залі Улашанівського сільського Будинку культури відбулося за участі 19 депутатів сільської ради, керівництва громади, виконувачів обов’язки старост.

Перед початком засідання сільський голова Микола Гизимчук разом із керуючим справами Оксаною Олінійчук вручив присутнім в залі грамоти та подяки від Улашанівської сільської ради з нагоди відзначення Дня незалежності України, які не вдалося вручити у зв’язку зі скасуванням у громаді святкових заходів.

Під час сесійного засідання депутати заслухали інформацію та прийняли відповідні рішення щодо виконання бюджету Улашанівської сільської ради за І півріччя 2020 року; про внесення змін до сільського бюджету на  2020 рік, а також про  затвердження Положення про порядок списання, передачі основних засобів комунальної  власності Улашанівської сільської ради; про  внесення змін до цільової Програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької області на 2019-2022 роки; про Програму забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Славутської районної державної адміністрації щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення на 2020-2021 роки.

Окрім того, депутати відреагували на депутатський запит  Д.Л. Семенюка. Вагомим на сесії стало прийняття рішення стало затвердження проєкту «Капітальний ремонт Перемишельської гімназії (з облаштуванням приміщень їдальні) Улашанівської сільської ради.

Особливу увагу депутати приділили розгляду земельним питанням, які стосувалися надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності; надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою, затвердження документації із землеустрою, про передачу земельних ділянок у власність та користування на території  Улашанівської сільської ради, тощо.

Упродовж усього сесійного засідання депутати жваво обговорювали питання порядку денного, деякі питання були одноголосно прийняті депутатам, інші у такий же спосіб були відхилені.

***

На підставі пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за  вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Улашанівської об’єднаної територіальної громади, за активну життєву позицію, з нагоди 29-ої річниці незалежності України :

Нагороджено грамотою Улашанівської сільської ради та цінним подарунком: ФОП Василя Євгенійовича Комара; ФОП Ольгу Станіславівну Мирончук; ФОП Романа Станіславовича Сорочинського; ФОП Павла Анатолійовича Власюка; ФОП Михайла Миколайовича Бризіцького; ФОП Леоніда Вікторовича Поліщука; Людмилу Олександрівну Тимчук - директора Цвітоського навчально-виховного об’єднання «дошкільний навчальний заклад, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, школа мистецтв»; Олега Вікторовича Кондратюка, завідувача Улашанівського сільського будинку культури; Наталію Володимирівну Тимчук, завідувача Губелецької сільської бібліотеки; Олександра Андрійовича Штирбу, жителя с. Жуків.

Відзначено подякою Улашанівської сільської ради : Андрія Ростиславовича  Теслюка, голову  СФГ «Улашанівське»; ФОП Миколу Дмитровича Левчука; ФОП Сергія Петровича Матвійчука; ФОП В’ячеслава Михайловича Липського; ФОП Антоніну Юріївну Шпак; ФОП Олександра Володимировича Савчука; ФОП Едуарда Анатолійовича Поліщука; ФОП Юрія Віталійовича Пашинського; ФОП Оксану Василівну Дудар; Бондара Василя Дмитровича, працівника по благоустрою; Сергія Петровича Воронюка, жителя села Ногачівка; Олега Петровича Кузмінчука, директора ТОВ «РБК Житлосерсівбуд».

Подяки Улашанівської сільської ради трудовим колективам: Шепетівського військового лісгоспу; ТОВ «Екофарм»; ТОВ  «Ювіс»; в/ч А 1358; ДП «Славутський держлісгосп»; Магазину «Либідь»; ТОВ «Надія-Агро»; ТОВ «Компанія Альтаїр» будуть вручені при нагоді керівникам цих колективів особисто сільським головою.