ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ

Дата: 06.09.2020 09:49

Шановні підприємці Улашанівської об’єднаної територіальної громади! Щиро вітаю вас із вашим професійним святом – Днем підприємця!

Започаткувати власну справу, розвиватися, ризикувати, створювати нові проєкти – це дуже велика та відповідальна праця, яка заслуговує поваги та підтримки. Майбутнє нашої громади нерозривно пов’язане з вашою успішною роботою. Сьогодні ви не лише взяли на себе відповідальність за благополуччя своїх родин, але й створює нові робочі місця та наповнюєте бюджет громади, долучаєтеся до благодійництва.

У цей святковий день від щирого серця дякую вам за вашу сумлінну працю, наполегливість, небайдужість, допомогу у вирішенні  проблем громади. Бажаю вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна справа, започаткована вами, досягає успіху. Щастя, здоров’я, миру і злагоди вам і вашим родинам!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК