ВІДЗНАЧИЛИ ПІДПРИЄМЦІВ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 07.09.2020 11:46

Фото без описуФото без опису

Приватні підприємці – ініціативні, енергійні і соціально відповідальні люди, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти економічних і суспільних результатів. Учора в Україні відзначили День підприємця.

ТОВ «КОМПАНІЯ-АЛЬТАІР» активно бере участь у наповненні дохідної частини сільського бюджету.

За сумлінну працю, активну життєву позицію, значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності, з нагоди Дня незалежності України та професійного свята сільський голова Микола Гизимчук вручив подяку колективу цього підприємства  та особисто його керівнику Валентинові Гарбаруку. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з громадою.

Користуючись нагодою, Микола Гизимчук висловив щиру вдячність колективу підприємства за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Побажав міцного здоров’я, щедрої долі та вагомих здобутків у професійній діяльності.