ГУБЕЛЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ЗМІНЮЄТЬСЯ НА ОЧАХ

Дата: 08.09.2020 09:42

Губелецька гімназія змінюється на очах. Відтепер у центрі села Губельці Улашанівської громади яскраво виділяється будівля навчального закладу, який впродовж 2019-2020 років зазнав капітальних змін не лише зовні, а й всередині. Сільський голова Микола Гизимчук особисто проінспектував хід виконання ремонтних робіт.

У навчальному закладі було утеплено фасад, викладено плиткою підлогу у коридорі, утеплено горище, а також на завершальному етапі оздоблення фасаду.

Надалі планується утеплення з облаштуванням цокольної частини приміщення. У разі, якщо погодні умови не дозволять завершити роботи впродовж 2020 року, вони будуть продовжені у наступному 2021 році.

Забезпечення комфортних умов навчання та примноження матеріальної бази освітніх закладів – одне із пріоритетних завдань керівництва громади заради надання якісної освіти мешканцям Улашанівської ОТГ.

Ось такий вигляд мав освітній заклад у с. Губельці до проведення ремонтних робіт.