Засідання постійних комісій та двадцять другої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 21.09.2020 09:12

25 вересня 2020 року 0 10.00 год в Улашанівському сільському будинку культури відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії Улашанівської сільської ради.

Засідання бюджетної та земельної комісії відбудеться в Громадській приймальні м.Славута 22.09.2020 року о 9.00год;

соціальна та комунальна комісія-23.09.2020 року о 9.00 год.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на земельній комісії 22.09.2020 року

1. Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.
  2. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою ТОВ «Хмельниччина Агро».
  3. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для будівництва і обслуговування житлового будинку.
  4. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою для ведення особистого селянського господарства.
  5. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в користування АТ «Хмельницькобленерго».
  6. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок СГК «Улашанівський».
  7. Про затвердження документації із землеустрою для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку.
  9. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність для  ведення особистого селянського господарства.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
  11. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку технічної документації із землеустрою
  12. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
  13. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Васьківській В.О.
  14. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Кухарчуку В.М.
  15.  Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Кухарчук С.В.
  16. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Леськів М.М.
  17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства Липському В.М.
  18. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Мазуру В.В.
  19. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Назаруку Ю.П.
  20. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Рішко В.Я.
  21. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Самойлюк Н.М.
  22. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Сінькову В.В.
  23. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Хижавському О.Ю.
  24. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Шевчук А.М.
  25. Про виділення земельної ділянки із земель запасу Улашанівської сільської ради Шевчук Р.Р.

Інформує: Гончаренко Ірина -головний спеціаліст, інженер

землевпорядник відділу архітектури та землеустрою.