ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕК УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.09.2020 12:12

Сьогодні, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

Із нагоди професійного свята сільський голова Микола Гизимчук разом із своїм заступником із питань діяльності виконавчих органів влади Дмитром Бойчаком та головним спеціалістом з питань культури відділу з гуманітарних питань Оксаною Кравченко привітали працівників бібліотек Улашанівської громади.

Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя громади. Сьогодні ці заклади культури продовжують зберігати традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію.

Із плином часу бібліотеки стали сучасними науковими, інформаційними, культурно-освітніми центрами, де є читальні зали, клуби за інтересами, відбуваються цікаві культурні заходи з участю творчих колективів.

Шановні бібліотекарі, ваша професія надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Книгозбірні завдяки вашому професіоналізму стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації. Щастя вам, особистого зростання, сімейного затишку і благополуччя!