ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 02.10.2020 08:27

Шановні освітяни, Улашанівської об’єднаної громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня вчителя.

На моє глибоке переконання, ця благородна професія об’єднує людей щирих душею, помислами та серцем. На вас покладена велика відповідальність – ви плекаєте майбутнє нашої громади. Щодня прищеплюєте своїм учням любов до знань, сієте в їхніх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, даєте мудрі поради.

У цей святковий день прийміть  щирі слова вдячності за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил та натхнення.  Щиро вдячний вам, шановні педагоги, за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність.  Хай щедрою буде до вас доля, а ваші серця зігріває довга людська пам’ять, вдячність та  довіра.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК