Засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради

Дата: 08.10.2020 10:00

09 жовтня  2020 року о 09.00 год в приміщенні Центральної районної бібіліотеки відбудеться засідання Виконавчого комітету Улашанівської сільської ради.

двадцять першого   засідання  виконавчого комітету

Улашанівської  сільської  ради

від      жовтня  2020 року

1.Про оперативний штаб Улашанівської сільської ради з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

Інформує : головний спеціаліст з питань цивільного захисту відділу ахітектури та землеустрою – Наталія Шитманюк

2.Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Волиця.

3.Про надання дозволу на  зрізання  дерев   в с.Цвітоха.

Інформує: начальник відділу архітектури та землеустрою – Іван Дзюба

4.Про  організацію роботи з документами та здійснення контролю за документами, упорядкування справ та передача їх до архіву.

5.Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за  9 місяців 2020  року.

6. Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІV квартал 2020 року.

Інформує: начальник відділу  загальної і організаційної роботи – Любов Китюшко-Шатковська

7.Про зарахування  на  квартирний   облік   дитини, позбавленої  батьківського              піклування Кмитюк К.В.

8.Про зарахування  на  квартирний   облік   дитини, позбавленої батьківського  піклування Кмитюка О.В.

9.Про зняття з квартирного обліку  Матвійчук  Л.Ю.

10.Про    зарахування      на     квартирний облік дитини  – сироти  Токара А.М

11.Про зарахування  на  квартирний  облік дитини, позбавленої батьківського  піклування Ляшук В.В.

Інформує: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Олексій Лавренчу

Секретар виконавчого комітету                                                              Оксана ОЛІНІЙЧУК