ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ЮРИСТА

Дата: 08.10.2020 15:15

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста.

Ваш фах набуває все більшого авторитету в державі. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України до шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

Шановні юристи, нехай кожен шлях до успіху буде легким, нехай кожна справа, за яку вам доведеться взятися, буде цікавою для вас. Бажаю, щоб  вашими вірними супутниками завжди були об’єктивність, послідовність, логічність і удача.

Щиро зичу вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК