ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ СІЛ БАРАННЄ, ПЕРЕМИШЕЛЬ, ПАШУКИ, ГУТА, ПУЗИРКИ ТА НОГАЧІВКА

Дата: 09.10.2020 11:42

Шановні жителі Улашанівської громади! Сьогодні православні християни святкують День пам’яті апостола та євангеліста Іоанна (Івана) Богослова. Своє престольне свято цього дня святкують жителі сіл Бараннє, Перемишель, Пашуки, Гута, Пузирки та Ногачівка.

День рідного села – це свято, яке єднає усіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто живе і працює тут сьогодні. Шановні жителі, своєю щоденною працею, знаннями та талантами ви, як частина громади, розвиваєте свою малу батьківщину та плекаєте щасливе майбутнє своїм рідним та близьким.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.

Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб ваше село розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК