ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ПОШТИ

Дата: 09.10.2020 11:48

Шановні працівники поштового зв’язку Улашанівської громади!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Всесвітнім днем пошти.

Важко переоцінити те соціальне навантаження, яке ви, працівники пошти, несете на собі, приймаючи і обробляючи кореспонденцію, доставляючи передплатникам газети і журнали, пенсії та грошові допомоги, приймаючи оплату за комунальні та інші послуги.

Приємно усвідомлювати, що в час мобільного зв’язку та Інтернету, поштовий зв’язок не втрачає свого значення, адже листоноші, передусім, несуть тепло людського спілкування, а надання поштових послуг приваблює доступністю, традиційністю та надійністю.

Вас завжди чекають з нетерпінням, адже саме ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісточкою від рідних і близьких.

Від щирого серця дякую всім працівникам і ветеранам поштового зв’язку за нелегку, але дуже важливу для людей працю. Нехай ваша сумлінна праця завжди високо цінується, а ваші починання завжди одержують заслужене визнання!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК