ОСТАННІЙ РІК ПОВНОВАЖЕНЬ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА. ЯКИМ ВІН БУВ?

Дата: 11.10.2020 20:00

Фото без описуУ відповідності до вимог чинного законодавства України, а саме: Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пропоную вашій увазі звіт про свою роботу, роботу виконавчого комітету, депутатського корпусу Улашанівської сільської ради ради за  останній рік повноважень, а саме за 9 місяців роботи сільської ради VII скликання у 2020 році.

Звіт сільського голови – це, перш за все, підбиття підсумків колективної праці – кожного депутата в постійних комісіях, комісіях, які створені та діють при виконавчому комітеті сільської ради. Також, це – сесійна робота, робота депутатів з виборцями і, безумовно, робота виконавчого апарату сільської ради. Спільно з виконкомом сільської ради, депутатами сільської ради спрямовуємо свої зусилля на виконання сільською радою своїх повноважень, на пошук методів і підходів до розв'язання назрілих, гострих, життєвих питань.

У практичній діяльності увагу приділяю сесійній роботі, яка складається з пленарних засідань, а також засідань постійних комісій. При всіх складнощах сучасного життя, сільська рада цілеспрямовано проводить свою роботу по удосконаленню форм координації діяльності виконавчого комітету.

Виконком Улашанівської сільської ради в своїй діяльності керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», указами і дорученнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голів обласної і районної державних адміністрацій.

Найголовнішим суб’єктом  діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота Улашанівської сільської ради і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева  самоврядність. Без цього  неможлива ефективна регіональна  політика, а  відповідно і  розвиток 21 населеного  пункту громади, інтереси яких представляє сільська  рада.

Як  орган  місцевого  самоврядування, ми  не  відступали від  зазначених законодавством принципів законності, гласності, колегіальності поєднання місцевих і державних інтересів.

Сільський голова - Микола Гизимчук

Продовження у наступних публікаціях.