ЗІ ЗВІТУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ. ДІЯЛЬНІСТЬ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ.

Дата: 12.10.2020 22:18

Улашанівська сільська рада VІІ скликання працює у складі 29 депутатів, які є представниками 6 політичних сил:

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 10;

Політична партія «За конкретні справи» - 5;

Аграрна партія України – 4;

Блок П.Порошенка – 4;

Радикальна партія Олега Ляшка – 1;

Політична партія «Слуга народу» - 1;

Самовисуванці – 3.

Робота сільської ради здійснюється згідно чинного законодавства та  планів роботи переважно у формі засідань постійних комісій та пленарних засідань ради.

При  Улашанівській сільській раді сьомого скликання працює 5 постійних депутатських комісій, а саме:

Комісія з питань прав людини,законності,депутатської діяльності,етики та регламенту в складі 4-х депутатів, голова комісії – Наталія Власюк;

Комісія з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економчного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва в складі 7-ми депутатів, голова комісії – Олег Коробчук;

Комісія з питань  земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою в складі 6-ти депутатів, голова комісії – Андрій Теслюк;

Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту та інфраструктури в складі 5-ти депутатів, голова комісії – Анатолій Свідзінській;

Комісія питань освіти, культури, медицини та соціального захисту в складі 5-ти депутатів, голова комісії – Людмила Тимчук.

Робота постійних комісій визначається Регламентом сільської ради та Положенням про постійні комісії, які  скликаються в міру необхідності для вивчення, попереднього розгляду та підготовки питань, що надалі, з рекомендації комісій, виносяться на розгляд пленарних засідань ради. Питання, що стосуються планування роботи сільської ради, проекту річного бюджету, цільових програм та інші питання життєдіяльності громади розглядаються на розширених  спільних засіданнях декількох комісій.

За звітний період  проведено 9 пленарних засідань сільської ради, на яких прийнято 169 рішень. Питання, які розглядалися на сесіях  ради, спрямовані на покращення усіх сфер життєдіяльності громади та її мешканців.

Протягом звітного періоду сільська рада підтримала та направила ряд звернень  депутатського корпусу щодо ситуацій, які складалися як на  державному, так і на регіональному рівні та стосуються кожного її громадянина, а саме:

- звернення щодо  збереження  Славутського    району із адміністративним центром – м. Славута під час   формування    адміністративно  - територіальних одиниць  субрегіонального (районного)  рівня   Хмельницької  області (Гизимчук);

-  звернення щодо вирішення питання знищення бур’яну Ваточник Сирійський (Теслюк);

- звернення щодо збільшення електричної напруги в с.Перемишель по вул. Лозовій (Семенюк).

Проекти рішень, самі рішення, відомості щодо поіменного голосування з питань, які розглядалися на пленарних засіданнях, систематично публікуються на офіційному вебсайті сільської ради.