Засідання постійних комісій та двадцять третьої сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 13.10.2020 11:15

В пятницю 16.10 2020 року о 10.00 год.в  Улашанівському сільському будинку культури  відбудеться пленарне засідання 23 сесії сільської ради !
Засідання земельної та бюджетної комісій  проводитиметься  15.10 2020 року о 10.00 год в Громадській приймальні в м. Славута.
Запрошуються депутати, в.о.старост, керівники відділів виконавчого комітету.

Порядок денний

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на двадцять третій сесії Улашанівської сільської ради 16.10.2020 року

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина – начальник фінансово-екомічного відділу.

2. Про звіт постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Інформує: Власюк Наталія  -голова постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

3.Про звіт постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Інформує: Коробчук Олег -голова постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

4. Про звіт постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток,  історичного середовища та благоустрою.

Інформує: Теслюк Андрій  -голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток,  історичного середовища та благоустрою.

5.Про звіт постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту  та інфраструктури.

Інформує: Свідзінський Анатолій -голова постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту  та інфраструктури.

6.Про звіт постійної комісії з питань освіти, культури, медицини та соціального захисту.

Інформує: Тимчук Людмила -голова постійної комісії з питань освіти, культури, медицини та соціального захисту.

7.Про   припинення   права  користування земельною ділянкою.

8.Про   надання   дозволу   на  виготовлення документації  із землеустрою.

1. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в користування АТ «Хмельницькобленерго».
  2. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду проектних польових доріг СГК «Улашанівський»
  3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності
  4. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради
  5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
  6. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
  7. Про  внесення змін до рішення  Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 14.02.2020 № 24-15/2020 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  8. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 26.05.2020 № 17-18/2020 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».
  9. Про внесення змін до рішення Улашанівської сільської ради VІІ скликання від 28.08.2020 № 17-21/2020 «Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою».

Інформує: Гончаренко Ірина   – головний спеціаліст землевпорядник  відділу архітектури та землеустрою.