ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Дата: 18.10.2020 13:19

Сьогодні, 18 жовтня, в Україні відзначають День працівника харчової промисловості. Це свято стосується всіх працівників, завдяки роботі яких магазини вчасно отримують свіжу продукцію, яку ми щодня купуємо.

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості, дозвольте у день вашого професійного свята висловити вітальні та вдячні слова на вашу адресу.

Безумовно, на вашу галузь покладено відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній та доступній харчовій продукції. Ефективна робота підприємств галузі зумовлена, передусім, професіоналізмом працівників, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

З почуттям великої вдячності за вашу невтомну працю зичу вам і вашим родинам миру і злагоди, добра і здоров’я, щасливого майбутнього та нових професійних досягнень в ім’я процвітання України та нашої об’єднаної громади!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК