ЗІ ЗВІТУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ. РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Дата: 18.10.2020 13:50

Фото без описуПріоритетним завданням  сільської ради є забезпечення реалізації та гарантування права громадян на звернення, їх об’єктивного, всебічного і вчасного розгляду, реального виконання прийнятих у зв’язку із заявою чи скаргою рішень відповідно до вимог чинного законодавства.

За звітний період до сільської ради надійшло 64 письмових звернення від жителів громади.

Із усієї кількості звернень є  3 колективних. 1 дублентне.

З 64 письмових звернень 17 вирішено позитивно, надано роз’яснення згідно з чинним законодавством по 40 зверненнях, 2 звернення відправлено для розгляду за належність, 5  звернень залишається на розгляді.

Сільським головою взято під особистий контроль розгляд звернень громадян та забезпечується першочерговий особистий прийом інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.  Так, протягом  9 місяців 2020 року до сільської ради звернулося 2  багатодітні сім’ї, 2 учасників бойових дій (згідно п.1 Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008).

Найчастіше у своїх зверненнях громадяни порушують питання аграрної політики та земельних відносин – 18; комунального господарства – 14; екологія та природні ресурси -11; житлова політика – 8. Соціальний  захист населення – 5; сімейна та гендерна політика. Захист прав дітей  – 5; інше -2; діяльність органів місцевого самоврядування -1.