ЗІ ЗВІТУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ. ВІДКРИТІСТЬ І ПРОЗОРІСТЬ

Дата: 20.10.2020 18:22

ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ

Наша робота є абсолютно прозорою. Всі матеріали при підготовці до пленарних засідань, засідань виконавчого комітету, регуляторні акти, інші інформаційні матеріали попередньо розміщуються на офіційному вебсайті Улашанівської громади. Висвітлення діяльності здійснюється друкованих міськрайонних засобах масової інформації. За дев’ять місяців цього року забезпечено висвітлення друкованим матеріалом на суму 50,6  тис. грн.

Підводячи підсумок, хочу зазначити, що за цей рік були різні ситуації в нашій роботі і ми вдячні всім, хто був із нами і, критикуючи конструктивно, розумів та прагнув підтримати. Сподіваюсь, що кожен із нас виніс свій урок за цей рік роботи і життя. Але ми повинні бути свідомі в тому, що той, хто прагне кращого та змін, не зможе повністю уникнути помилок та працювати ідеально. І не взираючи на те, що  попереду нас чекають вибори, ми маємо ще  багато планів і завдань, і сподіваюся – можливостей. Нам необхідно консолідувати зусилля всіх нас на вирішення проблем та розвиток Улашанівської сільської громади, незалежно від наших посад. Адже ми – жителі нашої громади, адже ми - громадяни України. Слава Україні!