ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ ВІД КОЛЕКТИВУ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.10.2020 12:37

Шановний Миколо Васильовичу! Колектив Улашанівської сільської ради щиро вітає Вас з перемогою на місцевих виборах. Вже вдруге мешканці нашої громади шляхом вільного волевиявлення довірили Вам майбутнє своєї громади.

Переконані в тому, що Ваш досвід і професіоналізм дозволить Вам досягти успіху в реалізації поставлених перед собою завдань. Ми впевнені, що нашими спільними зусиллями ми досягнемо позитивних змін в соціально-економічному розвитку Улашанівської громади, адже головне наше завдання – дбати про добробут жителів нашої громади!

Міцного здоров’я Вам, щастя, сімейного затишку і благополуччя, мирного неба над головою!