ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 30.10.2020 10:29

Шановні працівники соціальної сфери Улашанівської громади!

Щиро і від душі вітаю вас з професійним святом - Днем соціального працівника! Це свято тих, хто опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, виявляє милосердя та любов, людську доброту.

Сьогодні наше повсякденне життя неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Мабуть, немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери, –  від народження і до організації пенсійного забезпечення нас супроводжують і підтримують саме вони.

Чуйність і доброту соціальних працівників  відчувають ті, хто найбільше того потребує – пенсіонери, інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, всі ті, хто потрапив у нелегку життєву ситуацію. Переконаний, що свою відповідальну роботу ви виконуєте не лише зі службового обов’язку. Тут не може бути випадкових людей, це - праця за покликанням.

Дозвольте у день вашого професійного свята висловити вам щирі слова вдячності за вашу нелегку та самовіддану працю. Міцного здоров’я вам, щастя,  радості, наснаги. Нехай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК