ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ СІЛ ВАЧІВ ТА УЛАШАНІВКА.

Дата: 04.11.2020 09:05

4 листопада весь православний світ вшановує Казанську ікону Божої Матері. Особливим цей день є для жителів сіл Вачів та Улашанівка Улашанівської громади, адже сьогодні тут відзначають престольне свято.

Шановні жителі сіл Вачів та Улашанівка, дозвольте у день величного свята привітати вас з Днем села! Кожен із вас є патріотом своєї малої батьківщини і несе у своєму серці любов до  свого рідного краю. Саме вона надихає вас щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

Бажаю усім жителям вашого села процвітання і стабільності, нехай тут народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку, миру і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай ваші серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині.