ВІДБУЛОСЯ ВРУЧЕННЯ ПОСВІДЧЕННЯ ТА НАГРУДНОГО ЗНАКУ ДО ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ УКРАЇНИ «МАТИ-ГЕРОЇНЯ»

Дата: 06.11.2020 18:19

Фото без описуФото без описуФото без опису

Материнство є найвищим покликанням жінки, яке потребує нескінченного терпіння, самовіддачі, любові, ніжності та мудрості.  Бути мамою – почесно, але водночас це велика відповідальність, особливо, коли свою материнську любов доводиться дарувати шістьом діточкам, виховувати, піклуватися про них та їхнє майбутнє…

Сьогоднім, 6 листопада, голова Улашанівської ОТГ Микола Гизимчук та голова Славутської районної державної адміністрації Олександр Мельник, а також в.о. староста села Іванівка Борис Хавронюк виконали приємну місію – урочисто вручили посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» жительці села Іванівка Ользі СИТНЯК та висловили щирі слова вітань.

Це почесне звання – «Мати-героїня» Ользі Ситняк – багатодітній матері з села Іванівка, яка народила та виховує шестеро дітей, вручили відповідно до Указу Президента України від 8 травня 2020 року № 170/2020 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

«Мати-героїня» не просто державна нагорода, а знак глибокої вдячності та поваги до материнства.

Шановна Ольго Дмитрівно! Щиро вітаємо вас та бажаємо вам довгих років життя, здоров’я, терпіння, любові, добробуту та щасливої долі вашим дітям!