ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 09.11.2020 10:46

Шановні жителі Улашанівської громади!

9 листопада в Україні традиційно відзначається День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Українська мова, безперечно, є одним із найцінніших надбань нашого народу, адже вона є безцінним даром  – однією з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Мова є душею нації, її генетичним кодом, саме вона єднає усіх нас, як народ.

Шановні земляки! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом. Бережімо свою Батьківщину, її самобутню культуру та невичерпне розмаїття українського слова.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК