ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 13.11.2020 11:17

Шановні працівники сільського господарства!

Ваша праця в усі часи вважалася почесною, а День працівника сільського господарства – насправді всенародне свято, адже від представників галузі – механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва залежить здоров’я, добробут та достаток громадян.

Нелегкою є ваша праця, але незважаючи на всі негаразди вам вдається долати труднощі та працювати, сіяти, вирощувати та збирати врожаї.

Шановні хлібороби! Завдяки вашій господарській дбайливості, зна­нням і наполегливості живе село, розвивається сіль­ське господарство, міцніє громада!

Напередодні вашого професійного свята хочу побажати, щоб ви не втрачали віри у кращий завтрашній день і в перспективу обраної справи. Нехай любов до України додає вам сил і наснаги. Бажаю усім аграрникам міцного здоров’я, твердості духу, щастя й достатку, успіхів у праці.

Нехай втілюються в життя всі ваші плани і задуми, а доля буде прихильною до вас!

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК