ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2020 10:07

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Сьогодні, 6 грудня, ми відзначаємо День Збройних Сил України – свято мужніх і сильних захисників, які служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Це величне свято також данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність своєї Батьківщини.

День Збройних Сил Україна  зустрічає  в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки,  ризикуючи своїм життям,  стоять на варті миру і спокою своїх співгромадян, героїчно захищають нашу  Батьківщину,  національну безпеку і наші життя.

Незважаючи на труднощі, українським військовим вдалося відстояти незалежність батьківщини, захистити власний народ від агресора, а також відновити обороноздатність української армії і це вселяє впевненість у тому, що Україна у надійних руках.

Шановні воїни, захисники України! Прийміть сьогодні найщиріші вітання з  Днем Збройних Сил! Міцного здоров’я, витримки,  із честю пройти складні випробування, миру, добра, злагоди і затишку у ваших оселях, нових звершень у благородній справі служіння Батьківщині та її народові! Слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)