ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 18.12.2020 13:47

Учора, 17 грудня, у громадській приймальні було проведено першу сесію Улашанівської сільської ради VIII скликання.

Серед депутатів є ті, хто отримав свій мандат вперше, а також є депутати, які працювали на благо Улашанівської громади у попередньому VII скликанні.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних обмежень.

На розгляд депутатів сільської ради винесено низку важливих питань порядку денного.

Відкрив сесійне засідання голова Улашанівської сільської ТВК Віктор Мазур, який оголосив результати виборів сільського голови та депутатів Улашанівської сільської ради.

Так, по 7 виборчих округах обрано 22 депутати, які представлятимуть інтереси мешканців Улашанівської ОТГ:

Аврамчук Валентина Миколаївна – ПП «За конкретні справи»;

Ковальчук Юрій Володимирович – ПП «За конкретні справи»;

Мирончук Ольга Станіславівна – ПП «За конкретні справи»;

Почекета Анатолій Іванович – ПП «За конкретні справи»;

Свідзінський Анатолій В’ячеславович  – ПП «За конкретні справи»;

Тимчук Людмила Олександрівна – ПП «За конкретні справи»;

Шпаченко Андрій Анатолійович – ПП «За конкретні справи»;

Громик Вадим Валерійович – ВО «Батьківщина»;

Жигадло Наталія Георгійович - ВО «Батьківщина»;

Леонтюк Сергій Володимирович - ВО «Батьківщина»;

Мазур Лариса Олексіївна - ВО «Батьківщина»;

Семенюк Дмитро Леонідович – ВО «Батьківщина»;

Гарбарук Олександр Віталійович – ПП «За майбутнє»

Дем’янюк Володимир Борисович – ПП «За майбутнє»;

Кашиця Олександр Олексійович – ПП «За майбутнє»;

Нечай Михайло Миколайович – ПП «Європейська солідарність»;

Савицький Дмитро Васильович – ПП «Європейська солідарність»;

Сьомак Сергій Іванович – ПП «Слуга народу»;

Одольчук Максим Михайлович – самовисування;

Семенчук Петро Степанович – самовисування;

Слободенюк Ярослав Євгенійович;

Сорочинський Роман Станіславович.

Участь у першій сесії взяли лише 21депутат – один був відсутній.

За результатами виборів на посаду сільського голови серед семи кандидадів перемогу здобув діючий сільський голова Микола Гизимчук, якому свою довіру висловили 781 житель громади.

В ході сесійного засідання кожен із депутатів, а також сільський голова прийняли присягу на вірність громаді.

Звертаючись до присутніх у залі, сільський голова Микола Гизимчук щиро  привітав депутатів із обранням, а також наголосив на тому, що попереду на них чекає багато роботи, побажав незалежно від партійної приналежності дотримуватися єдиних принципів в роботі та прийняття конструктивних рішень на користь Улашанівської громади та її жителів.

Згідно рішень першої сесії міської ради восьмого скликання, шляхом таємного голосування секретарем сільської ради обрано Ларису Мазур, яка перебувала на цій посаді і в попередньому скликанні.

Рішенням сесії  створено чотири постійних депутатських комісій та визначені їх голови:

1. З питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності  і правопорядку;

2. З питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності.

3. З питань комунальної власності, землеустрою, та природокористування, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства.

4. З гуманітарних питань.

Окрім того, своїм рішенням депутати Улашанівської сільської ради вирішили Волицький старостинський округ з центром у селі Волиця переіменувати на Губелецький старостинський округ з центром у селі Губельці.

Також на першій сесії депутати підтримали кандидатури, які подав сільський голова Микола Гизимчук на посади старост сільських територій громади:

1. Любов Миколаївну Власюк на посаду старости Волицького (тепер Губелецького) старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  2. Ткачука Андрія Володимировича на посаду старости Жуківського старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  3. Хавронюка Бориса Петровича на посаду округу Улашанівської сільської ради.
  4. Сідлецьку Марію Леонідівну на посаду старости Миньковецького старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  5. Шеренгівську Ілону Анатоліївну на посаду старости Марачівського старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  6. Матвійчука Олега Анатолійовича на посаду старости Ногачівського старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  7. Парфенюк Тетяну Володимирівну на посаду старости Перемишельського старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  8. Поліщука Якова Михайловича на посаду старости Хоровецького старостинського округу Улашанівської сільської ради.
  9. Савчука Дмитра Дмитровича на посаду старости  Цвітоського старостинського округу Улашанівської сільської ради.

Депутати розглянули питання про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів, а також умови оплати праці сільського голови, із якого присутніх проінформувала керуючий справами Оксана Олінійчук.

Заступник сільського голови Олексій Лавренчук довів до відома депутатів інформацію про затвердження Регламенту Улашанівської сільської ради. Прийняття рішення з цього питання депутати перенесли на наступну сесію задля його детального вивчення озвученого.

Під час проведення засідання сесії депутатами було проведено жваве обговорення питань порядку денного.

Наступне сесійне засідання, яке заплановано провести на 23 грудня.