ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ВІД ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ УЛАШАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 18.12.2020 22:41

Зимової ночі, напередодні 19 грудня, Святий Миколай опускається на срібній вервечці на землю. Сивобородий, у довгій золотавій киреї, він заходить до кожної хати і кладе дітям під подушку або у черевички свої гостинці.

Правда, збитошникам Святий Миколай дарує хіба що прегарного прутика, бо з неба він бачить кожного з нас і добре знає, хто чемний, а хто не дуже.

Легенди про Святого Миколая та життєпис реальної людини, священника ви можете знайти на поличках літературно-художнього шоу, яке відбувається в дитячій бібліотеці "Публічної бібліотеки Улашанівської сільської ради".

Вітання з нагоди Дня Святого Миколая від працівників Вачівського сільського клубу.

Святково прикрасили ялинку у селі Іванівка та підготували святкову тематичну виставку.

Фото без описуФото без описуПривітання від колективу Миньковецького сільського клубу.

Свої солодкі подарунки отримали наймолодші жителі села Марачівка.

В сільському клубі було проведено захід до Дня Святого Миколая. Дітки мали можливість розповісти Святому всі свої прохання, а дехто з них навіть прочитав віршик гарний.

Усі діти отримали солодощі (новорічні подарунки) від наших інвесторів, які на території села орендують земельні частки (паї).

Це фермерське господарство "ЮР-АГРО 2014" (директор Пашинський Юрій Віталійович), ТОВ "АКРІС АГРО" (директор Рудь Сергій Євгенійович), ТДВ "Славутський цикорієсушильний завод" (директор Якубець Роман Васильович).

По закінченню свята батьки разом з дітьми мали можливість зробити гарні фото біля встановлених новорічних декорацій.

Ще однією гарною подією дня було вручення грошової благодійної допомоги представниками ТДВ "Славутський цикорієсушильний завод" у розмірі 2000 гривень до свята, інвалідам з дитинства та інвалідам загагального захворювання 1 групи.

Дякуємо усім орендарям за надання благодійної допомоги! Сподіваємось на подальшу співпрацю та розуміння!