ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ ГИЗИМЧУКА З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 19.12.2020 08:13

Шановні жителі Улашанівської громади!

Сьогодні, 19 грудня, увесь християнський світ святкує День Святого Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей.

Цей святий дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Цього світлого дня наші серця, як ніколи, наповнюються милосердям та добротою, а до наших домівок приходить світла радість і добрі сподівання.

Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Нехай ваша щира молитва до Святого Миколая завжди оберігає ваші родини.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК